Meny

Kontakt/Supporters

Vi kan det tråkiga

Vi vet att du vet vad du vill ha – smidiga kommunikationslösningar. Med oss behöver du aldrig kunna några tekniska termer. Du behöver bara stå i slottet med klubban i isen – vi sköter förarbetet.

Vi är personliga

Vi vet hur viktig den personliga kontakten är. Hos oss får du din egen radarpartner som står vid din sida från dag ett, alltid bara ett telefonsamtal bort.

Vi är lokala

Vi vet att du vill ha det bästa och mest prisvärda erbjudandet där just du bor. Vi scannar marknaden efter den bästa lösningen för dig och ser till att du blir en vinnare.

Piteå

Storgatan 67, Hitta hit
Telefon: 0911-22 10 10
Fax: 0911-22 10 19
E-post: info@telemaklarna.se

Christer
Öhman

VD
Tel: 0911-221011 , Mobil:070-3330031
christer.ohman@telemaklarna.se

Per
Gabrielsson

Försäljningschef
Tel: 0911-221016 , Mobil:070-3000708
per.gabrielsson@telemaklarna.se

Peter
Wiklund

Teknikchef
Tel: 0911-275001 , Mobil:070-9118892
peter.wiklund@telemaklarna.se

Ida
Snäll

Butikschef / HR-ansvarig
Tel: 0911-221013 , Mobil:070-5258830
ida.snall@telemaklarna.se

Joakim
Lindberg

Ekonomichef
Tel: 0911-221026 , Mobil:070-3995319
joakim.lindberg@telemaklarna.se

Ellen
Löfqvist

Ekonomiassistent
Tel: 0911-275006
ellen.lofqvist@telemaklarna.se

Jonny
Celander

Projektledare
Tel: 0920-451012 , Mobil:070-5656385
jonny.celander@telemaklarna.se

Jenny
Lindblom

Marknadsassistent
Tel: 0911-275005
jenny.lindblom@telemaklarna.se

Bernt
Anttila

Företagssäljare / Komradio-DMR
Tel: 0920-451011 , Mobil:070-5852694
bernt.anttila@telemaklarna.se

Claes
Forsberg

Företagssäljare
Tel: 0911-221021 , Mobil:070-3737778
claes.forsberg@telemaklarna.se

Thomas
Elowson

Företagssäljare
Tel: 0911-221020 , Mobil:070-2584847
thomas.elowson@telemaklarna.se

Erik
Ekfelt

Företagssäljare
Tel: 0911-221024 , Mobil:070-3400042
erik.ekfelt@telemaklarna.se

Mattias
Rigertzon

Företagssäljare
Tel: 070-3632635
mattias.rigertzon@telemaklarna.se

Magnus
Wikstén

Servicedesk
Tel: 0911-221022
magnus.wiksten@telemaklarna.se

Viktor
Holmgren

Servicedesk
Tel: 0911-221022
viktor.holmgren@telemaklarna.se

Patrik
Sandlund

Tekniker / Servicedesk - FÖRÄLDRALEDIG
Tel: 0911-221017
patrik.sandlund@telemaklarna.se

Tau
Janum

Tekniker
Tel: 0911-221018
tau.janum@telemaklarna.se

André
Pettersson

Tekniker
Tel: 0911-221029
andre.pettersson@telemaklarna.se

Jan-Oskar
Karlsson

Tekniker
Tel: 0911-221028
jan-oskar.karlsson@telemaklarna.se

Alexander
Sandberg

Butiksäljare
Tel: 0911-275007 , Mobil:070-3103134
alexander.sandberg@telemaklarna.se

Robert
Hedman

Butiksäljare
Tel: 0911-221010
robert.hedman@telemaklarna.se

Carl
Becker

Butikssäljare
Tel: 0911-221010
carl.becker@telemaklarna.se

Anton
Sandberg

Butikssäljare
Tel: 0911-21010
anton.sandberg@telemaklarna.se

Felix
Swärd

Butikssäljare
Tel: 0911-221010
felix.sward@telemaklarna.se

Luleå

Ålgatan 6D i Luleå, Hitta hit
Telefon: 0920-45 10 10
E-post: info@telemaklarna.se

Sten-Håkan
Lejon

Butikschef
Tel: 0920-45 10 19 , Mobil:070-656 60 00
sten-hakan.lejon@telemaklarna.se

Fredrik
Hedman

Butikssäljare
Tel: 0920-45 10 18 , Mobil:070-530 08 80
fredrik.hedman@telemaklarna.se

Christian
Hansson

Butikssäljare / Tekniker
Tel: 0920-451010
christian.hansson@telemaklarna.se

Tommy
Jakobsson

IT-konsult
Tel: 0920-288943
tommy.jakobsson@telemaklarna.se

Anthon
Eriksson

Företagssäljare
Tel: 0920-451021 , Mobil:076-8822450
anthon.eriksson@telemaklarna.se

Skellefteå

Svedjevägen 8D i Skellefteå, Hitta hit
Telefon: 0910-75 21 00
E-post: carcom@carcom.se

Fredrik
Johansson

Butikschef
Tel: 0910-752101 , Mobil:070-5778470
fredrik.johansson@telemaklarna.se

Anders
Eriksson

Butikssäljare
Tel: 0910-752102 , Mobil:070-5602700
anders.eriksson@telemaklarna.se

Jimmy
Lundström

Tekniker
Tel: 0910-752104 , Mobil:073-3347341
jimmy.lundstrom@telemaklarna.se

Olle
Berggren

Företagssäljare
Tel: 0910-752103 , Mobil:070-8871987
olle.berggren@telemaklarna.se

Vi skräddarsyr lösningen för dig

För att kunna hjälpa dig på bästa sätt har vi tagit fram världens tajtaste formulär. Ge oss anställda, bransch och telefonnummer så återkommer vi med de bästa lösningarna för just er!

0000
Hitta en lösning och ring upp mig!

Vill du inte vänta? Ring oss direkt på:

0911-22 10 10

Dags att prata om er

Hög tid att bli lite mer specifika. Vi vill prata om dig, ditt företag
och hur vi kan hjälpa er. Vi hörs!

Kontakta oss