Meny

Kontakt/Supporters

Vi kan det tråkiga

Vi vet att du vet vad du vill ha – smidiga kommunikationslösningar. Med oss behöver du aldrig kunna några tekniska termer. Du behöver bara stå i slottet med klubban i isen – vi sköter förarbetet.

Vi är personliga

Vi vet hur viktig den personliga kontakten är. Hos oss får du din egen radarpartner som står vid din sida från dag ett, alltid bara ett telefonsamtal bort.

Vi är lokala

Vi vet att du vill ha det bästa och mest prisvärda erbjudandet där just du bor. Vi scannar marknaden efter den bästa lösningen för dig och ser till att du blir en vinnare.

Piteå

Storgatan 67, Hitta hit
Telefon: 0911-22 10 10
Fax: 0911-22 10 19
E-post: info@telemaklarna.se

Ida
Snäll

VD / Försäljningschef
Tel: 0911-221013 , Mobil:070-5258830
ida.snall@telemaklarna.se

Per
Gabrielsson

Tillväxtchef
Tel: 0911-221016 , Mobil:070-3000708
per.gabrielsson@telemaklarna.se

Peter
Wiklund

Teknikchef
Tel: 0911-275001 , Mobil:070-9118892
peter.wiklund@telemaklarna.se

Jonny
Celander

Butikschef
Tel: 0911-221012 , Mobil:070-5656385
jonny.celander@telemaklarna.se

Joakim
Lindberg

Ekonomichef
Tel: 0911-221026 , Mobil:070-3995319
joakim.lindberg@telemaklarna.se

Ellen
Löfqvist

Ekonomiassistent
Tel: 0911-275006
ellen.lofqvist@telemaklarna.se

Sofie
Driberg

Marknadsansvarig
Tel: 0911-275005 , Mobil:070-333 87 16
sofie.driberg@telemaklarna.se



Tel:

Bernt
Anttila

Företagssäljare / Komradio-DMR
Tel: 0920-451011 , Mobil:070-5852694
bernt.anttila@telemaklarna.se

Claes
Forsberg

Företagssäljare
Tel: 0911-221021 , Mobil:070-3737778
claes.forsberg@telemaklarna.se

Therese
Eriksson

Försäljningschef Piteå, Luleå
Tel: 0911-221024 , Mobil:072-2420707
therese.eriksson@telemaklarna.se

Lise-Lotte
Blomhage

Besöksbokare
Tel: 0920-451023
lise-lotte.blomhage@telemaklarna.se

Simon
Ekman

IT-säljare
Tel: 0911-275017 , Mobil:073-0608018
simon.ekman@telemaklarna.se

Viktor
Holmgren

Servicedesk
Tel: 0911-221022
viktor.holmgren@telemaklarna.se

Magnus
Wikstén

Tekniker / Servicedesk
Tel: 0911-221022
magnus.wiksten@telemaklarna.se

Patrik
Sandlund

Tekniker / Servicedesk
Tel: 0911-221017
patrik.sandlund@telemaklarna.se

Jan-Oskar
Karlsson

Tekniker
Tel: 0911-221028
jan-oskar.karlsson@telemaklarna.se

Jonas
Nilsson

Tekniker
Tel: 0911-221022
jonas.nilsson@telemaklarna.se

Robert
Hedman

Butiksäljare
Tel: 0911-221010
robert.hedman@telemaklarna.se

Anton
Sandberg

Butikssäljare
Tel: 0911-275003
anton.sandberg@telemaklarna.se

Marcus
Brandén

Butiksäljare
Tel: 0911-221010
marcus.branden@telemaklarna.se

Jenny
Lindblom

Butikssäljare
Tel: 0911-221010
jenny.lindblom@telemaklarna.se

Luleå

Ålgatan 6D i Luleå, Hitta hit
Telefon: 0920-45 10 10
E-post: info@telemaklarna.se

Sten-Håkan
Lejon

Butikschef
Tel: 0920-45 10 19 , Mobil:070-656 60 00
sten-hakan.lejon@telemaklarna.se

Fredrik
Hedman

Butikssäljare
Tel: 0920-45 10 18 , Mobil:070-530 08 80
fredrik.hedman@telemaklarna.se

Christian
Hansson

Butikssäljare / Tekniker
Tel: 0920-451025
christian.hansson@telemaklarna.se

Tommy
Jakobsson

IT-konsult
Tel: 0920-451022
tommy.jakobsson@telemaklarna.se

Anthon
Eriksson

Företagssäljare
Tel: 0920-451021 , Mobil:076-8822450
anthon.eriksson@telemaklarna.se

Daniel
Hultgren

Företagssäljare
Tel: 0920-451024 , Mobil:072-2451024
daniel.hultgren@telemaklarna.se

Skellefteå

Svedjevägen 8D i Skellefteå, Hitta hit
Telefon: 0910-75 21 00
E-post: carcom@carcom.se

Anders
Eriksson

Butikssäljare
Tel: 0910-752102 , Mobil:073-2603121
anders.eriksson@telemaklarna.se

Thomas
Elowson

Försäljningschef Skellefteå
Tel: 0911-221020 , Mobil:070-2584847
thomas.elowson@telemaklarna.se

Olle
Berggren

Företagssäljare
Tel: 0910-752103 , Mobil:070-8871987
olle.berggren@telemaklarna.se

Patric
Dehlin

Företagssäljare
Tel: , Mobil:070-5559641
patric.dehlin@telemaklarna.se

Jimmy
Lundström

Tekniker
Tel: 0910-752104 , Mobil:073-3347341
jimmy.lundstrom@telemaklarna.se

Fredrik
Johansson

Säljare / Tekniker
Tel: 0910-752101 , Mobil:070-5778470
fredrik.johansson@telemaklarna.se

Vi skräddarsyr lösningen för dig

För att kunna hjälpa dig på bästa sätt har vi tagit fram världens tajtaste formulär. Ge oss anställda, bransch och telefonnummer så återkommer vi med de bästa lösningarna för just er!

0000
Hitta en lösning och ring upp mig!

Vill du inte vänta? Ring oss direkt på:

0911-22 10 10

Dags att prata om er

Hög tid att bli lite mer specifika. Vi vill prata om dig, ditt företag
och hur vi kan hjälpa er. Vi hörs!

Kontakta oss